X International Scientific Conference ISMO

20-04-2021

Szanowni Państwo,

w imieniu Komitetu Organizacyjnego i Naukowego chcemy zaprosić Państwa do wzięcia udziału w X International Scientific Conference ISMO (maj 2021 roku), która jest organizowana przez Wydział Budownictwa i Nauk o Środowisku Politechniki Białostockiej we współpracy z
Uniwersytetem w Cordobie i Wydziałem Inżynierii Środowiska i Energetyki Politechniki Śląskiej.
Konferencja jest skierowana do doświadczonych naukowców z Polski i z zagranicy, pasjonatów nauki, młodych pracowników nauki i doktorantów z ośrodków naukowych krajowych i zagranicznych.

Tematyka konferencji dotyczyć będzie zagadnień związanych z inżynierią i ochroną środowiska, m.in.:
– ochroną powietrza, wody, gleby, krajobrazu i ekosystemów,

– oczyszczaniem wody i ścieków,

– zagospodarowaniem odpadów komunalnych i przemysłowych,

– rozwojem metod i wiedzy na temat monitoringu środowiska,

– zrównoważonym rozwojem,

– zmianami klimatu na poziomie globalnym jak i lokalnym,

– nowoczesnymi systemami wodociągowo – kanalizacyjnymi,

– problemami współczesnego ogrzewnictwa, ciepłownictwa i gazownictwa,

– najnowszymi rozwiązaniami wentylacyjnymi i klimatyzacyjnymi,

– odnawialnymi źródłami energii,

– odzyskiem energii i surowców,

– technologiami ograniczającymi emisje,

– gospodarką obiegu zamkniętego.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej – X International Scientific Conference ISMO

Zapraszamy serdecznie w imieniu Komitetu Organizacyjnego i Naukowego
dr inż. Ewa Szatyłowicz
Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego