WBiNŚ

Katedra Konstrukcji Budowlanych

Kierownik Katedry – dr hab. inż. Jolanta A. Prusiel, prof. PB


Nauczyciele akademiccy


Stopień/tytuł naukowy, Imię i Nazwisko Pokój Telefon/Kom. Email
prof. dr hab. inż. Viktar Tur WB-236A 85 746 96 00  v.tur [at] pb.edu.pl
dr hab inż. Marta Kosior-Kazberuk, prof. PB WB-237A 797 995 935 m.kosior [at] pb.edu.pl
dr hab. inż. Mirosław Broniewicz, prof. PB WB-203A 85 746 96 00 m.broniewicz [at] pb.edu.pl
dr hab. inż. Jolanta A. Prusiel, prof. PB WB-235A 85 746 96 00 j.prusiel [at] pb.edu.pl
dr inż. Mariusz Gnatowski WB-234A 85 746 96 00 m.gnatowski [at] pb.edu.pl
dr inż. Robert Grygo WB-206A 85 746 96 00 r.grygo [at] pb.edu.pl
dr inż. Agnieszka Jabłońska-Krysiewicz WB-227A 85 746 96 00 a.krysiewicz [at] pb.edu.pl
dr inż. Ireneusz A. Ligocki WB-227A 797 995 931 i.ligocki [at] pb.edu.pl
dr inż. Barbara Sadowska-Buraczewska WB-236A 571 443 140 barbara.sadowska [at] pb.edu.pl
dr inż. Aleksander Wawrusiewicz WB-234A 85 746 96 00 a.wawrusiewicz [at] pb.edu.pl
dr inż. Marcin Gryniewicz WB-207A 85 746 96 00 m.gryniewicz [at] pb.edu.pl
dr inż. Julita Krassowska WB-207A 85 746 96 00 j.krassowska [at] pb.edu.pl
dr inż. arch. Maciej Kłopotowski WB-68B 85 746 96 00 m.klopotowski [at] pb.edu.pl
dr inż. arch. Dorota Gawryluk WB-68B 85 746 96 00 d.gawryluk [at] pb.edu.pl
dr inż. arch. Wojciech Matys WB-68B 85 746 96 00 w.matys [at] pb.edu.pl
mgr inż. arch. kraj. Kamil Rawski WB-68B 85 746 96 00 k.rawski [at] pb.edu.pl
mgr inż. Jan Klimasara WB-206A 85 746 96 00 j.klimasara [at] pb.edu.pl

Pracownicy techniczni


mgr inż. Andrzej Gromow WB-062B 85 746 96 00  
mgr inż. Rafał Wasilczyk  IET-1/H/9 85 746 96 00 r.wasilczyk [at] pb.edu.pl
inż. Czesław Kietliński  IET-1/H/9 85 746 96 00  
Andrzej Markowski WB-023A 85 746 96 00  
Na skróty
× W ramach naszego serwisu www stosujemy pliki cookies zapisywane na urządzeniu użytkownika w celu dostosowania zachowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkownika oraz w celach statystycznych.
Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.
Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.