Pomoc materialna w roku akademickim 2018/2019

19-09-2018
Banknoty polski

Wnioski należy składać od 24.09.2018 do 05.10.2018 r.

Pokój nr 1 C – stypendium socjalne, specjalne, zapomogi
Pokój nr 10,11,12 ( zgodnie z obsługą kierunku studenta) – stypendium rektora dla najlepszych studentów

Student ubiegający się o przyznanie pomocy materialnej jest obowiązany do złożenia oświadczenia o niepobieraniu w/w świadczeń na więcej niż jednym kierunku do każdego wniosku – załącznik nr 1

W roku akademickim 2018/2019 wysokość dochodu na jedną osobę w rodzinie studenta uprawniająca do ubiegania się o stypendium socjalne wynosi 1043,90 zł.
Przed złożeniem wniosku należy zapoznać się z Regulaminem przyznawania pomocy materialnej dla studentów Politechniki Białostockiej.

Każdy student otrzymujący pomoc materialną ma obowiązek założyć konto osobiste i przedstawić w dziekanacie jego numer.

Wydziałowa Komisja Stypendialna zastrzega sobie prawo wymagania dodatkowych dokumentów w celu potwierdzenia niezgodności lub niejasności sytuacji materialnej studenta.

Formularze i wnioski

Kontakt:
Stypendia socjalne, specjalne, zapomogi

mgr Justyna Walendziewicz
j.walendziewicz [at] pb.edu.pl

Stypendia rektora dla najlepszych studentów

mgr Katarzyna Zgudko-Perkowska
k.zgudko [at] pb.edu.pl