Skrypt dydaktyczny pt.: MODELOWANIE SYSTEMÓW DYSTRYBUCJI WODY ZA POMOCĄ PROGRAMU EPANET 2.2 , autorstwa Jacek Dawidowicz, Maria Walery, Wojciech Kruszyński, Zurab Gvishiani.

17-11-2021

Skrypt jest przeznaczony dla studentów kierunków studiów, na których omawiany jest materiał z zakresu symulacji komputerowych systemów dystrybucji wody, tj. studentów kierunku inżynieria środowiska studiów pierwszego i drugiego stopnia jak również studentów obcojęzycznych, kształcących się w Politechnice Białostockiej na kierunku Civil Engineering i w programie Erasmus.
Skrypt powstał w ramach projektu „BUT InterAcademicPartnerships NAWA” o międzynarodowej współpracy pomiędzy Politechniką Białostocką a Georgian Technical University.
Zachęcamy do jego pobrania!
Autorzy skryptu

Skrypt EPANET POLSKI (PDF, wersja dostępna cyfrowo, 4 MB)

Skrypt EPANET ANGIELSKI (PDF, wersja dostępna cyfrowo, 4 MB)